środa, 30 maja 2012

Anette Olzon look

Wiedziałam, że tak będzie i że Anette za długo nie wytrzyma w czarnych włosach. Więc podczas sobotniego koncertu zobaczymy ją w nowej odsłonie tym razem orzechowo-rudej.


Jeśli postąpi analogicznie jak w przypadku DPP tour to amerykańską część trasy zobaczymy Anette jako blondynkę.
Podczas DPP tour też podczas sezonu letnich koncertów Anette przeszła na rudy kolor.
Ale muszę przyznać, że na zdjęciach prezentuje się dobrze. Ten kolor rozjaśnił jej twarz i złagodził rysy. Mam wrażenie, że wygląda młodziej w tym kolorze.
Jest wielce prawdopodobne, że wraz z nowym kolorem włosów pojawią się nowe kreacje. Na pewno sezon koncertów będzie ciekawy.
Oby tylko w sobotę Anette nie dopasowała koloru makijażu do koloru  lakieru.
Zobaczymy.

 Source: photso from anette olzon blog

Catherine, Duchess of Cambridge

Kate ponownie założyła różową sukienkę od Emilia Wickstead 2012 collection. Tym razem na garden party w pałacu Buckingham.
Poprzednio założyła tę suknię na lunch w pałacu Windsor.

 Source : Daily Mirror / Daily Mail

Tym raz do sukni założyła kapelusz od Jane Corbett no i oczywiście jej ulubione LK Bennett nude szpilki i kopertówkę też od LK Bennett.
Myślę, że w fajny sposób wykorzystała ponownie tę sukienkę; dodatki wiele zmieniają. Nie jestem przekonana do makijażu Kate. Nadal uważam, że jest za ciężki dla jej twarzy. Source : Daily Mirror / Daily Mail

 www.emiliawickstead.com

AVANTI

W najnowszym numerze AVANTI możemy znaleźć kupony rabatowe na zakupy... Kupony można wykorzystać 15 - 17 czerwca. Może coś upoluję na lato...wtorek, 29 maja 2012

Name day

Tak wiem, że obchodzenie imienin nie jest już trendy, ale trudno .... mi jest zawsze przyjemnie gdy ktoś w tym dniu zwyczajnie powie.... wszystkiego dobrego. To zawsze jest miłe

WWW.e-kartki.net.pl

A tak przy okazji znaczenie imienia Magdalena

Imię osoby pochodzącej z Magdali, miasta położonego nad jeziorem Genezaret w Palestynie, zwanego w tekstach talmudycznych Mighdal- Nunaja- Wieża Ryb

Trudno się do nich zbliżyć, są choleryczkami, które nie liczą się ze słowami ale mają wielkie serce. Życie zawodowe dla nich to pole walki, gdzie wszystkie chwyty dozwolone. Lubia to co piękne i bogate. W życiu koniecznie chcą osiągnąć sukces i to możliwie jak najszybciej. Magdaleny cechuje inteligencja analityczna, pragnienie miłości robi z nich kobiety zaborcze, we wszystkim chciałyby być pierwsze, to prawdziwe pokerzystki, zdolne do największego blefu.


www.imiona.eu

No cóż nie zgadzam się ze wszystkim co tu jest napisane....

Magdaleny są wrażliwe i wyczulone na subtelne sygnały, których większość ludzi po prostu nie dostrzega. Jednocześnie jednak nie ulegają złudzeniom, mają dar jasnego widzenia rzeczywistości oraz - rzadko idzie to w parze - niewątpliwy życiowy spryt. Kobiety o tym imieniu dążą do tego, żeby poznać życie w całej pełni; pociągają je zarówno rzeczy idealne, jak poezja, sztuka i filozofia, jak i sprawy świata tego - rywalizacja, pieniądze i seks. Oddają się jednemu i drugiemu, nie dzieląc swojego życia na osobne szufladki. Uroda Magdalen polega głównie na witalności. Zdarza się, ze silnie działają na mężczyzn, choć wcale nie są pięknościami z okładki. Małżeństwo i dom raczej nie są dla Magdalen celem samym w sobie. Ich celem jest życie na wysokich obrotach. Uwaga, panowie! Tym kobietom trzeba umieć sprostać!

www.znaczenia-imion

 Z tym opisem bardziej się zgadzam.... bardziej do mnie pasuje

Anette Olzon best and worst top 5

W końcu obiecany post dotyczący strojów Anette podczas pierwszej części Imaginatrum Tour Nightwish.
Więc zaczynamy.....

BEST TOP 5
1.  Czarno-białą sukienkę w Norynberdze którą miała na sobie podczas pierwszego koncertu w USA. Cała stylizacja bardzo mi się podobała. Nieprzeładowana, idealna dla jej figury. Tak Anette powinna wyglądać. Ideał....

google

 2. Czarna sukienka: Anette założyła ją na koncert w Stuttgart, Paryżu oraz podczas 70000 Tons Of Metal Cruise concert w USA - najlepiej jednak wyglądała w Paryżu. Podczas innych koncertów było za dużo dodatków.

google

3. Czarna sukienka z szyfonowym dołem w Düsseldorf, ta sama sukienkę założyła na koncercie w Düsseldorf  oraz Milano z leginasami moro już nie wyglądała tak dobrze. Tak powinna częściej wyglądać.

google

4.  Koncert w Vienna Anette założyła black Hervé Leger bandage dress. Kultowa sukienka i na szczęście Anette nie zmarnowała jej potencjału.

google
5.  Czarna sukienka z Lyon - pomimo niezbyt trafionego paska - suknia bardzo fajnie się prezentuje.

google
WORST TOP 5

1. Kiev (Ukraine) - nic temu strojowi nie pomoże...
anette olzon blog
2. Moscow, Russia też bez komentarza.... masakra.....

google
3. St. Petersburg - kolejny koszmarek

google

4. Piękna  czarna sukienka od Betsey Johnson zmasakrowana lśniącymi, srebrnymi leginsami - strój z koncertu w Amsterdam
google

5.  Czerwona sukienka z Nantes (France) oraz 70000 Tons Of Metal Cruise, - (The Caribbean)

google

Teraz czekamy na wakacyjny sezon koncertów i amerykańską część trasy jesienią. Zobaczymy jak będzie się prezentować.
A w sobotę zobaczymy jak będzie wyglądać na żywo.

poniedziałek, 28 maja 2012

Kristen Stewart at Cannes festival 2012

Zakochałam się w kreacji  Kristen Stewart  z Cannes festival 2012. Kristen założyła piękną czerwoną suknię od  Reem Acra pre-Fall 2012.
Zwyczajnie ideał........... piękna suknia i piękna stylizacja. Bardzo w stylu Kristen. Fryzura i makijaż też zostały bardzo dobrze dobrane. Kolor intensywny ale odpowiedni do karnacji.

Tył sukni był przepiękny..


 Tył sukni bardzo przypomina mi tył sukni Catherine, Duchess of Cambridge od Jenny Packham z kolekcji Spring 2012.

 Source: google

niedziela, 27 maja 2012

Sunset over the Lublin

Piękny zachód słońca nad Lublinem.....A Draco ułożył się na balkonie.... i cieszy wieczorem....


Sunday

To była ciężka noc i poranek, nie wiedziałam że aż tak kiepsko mogę się czuć. Obudziłam się nad ranem salwą kaszlu.
Poniższe zdjęcia zrobiłam o 4.00 rano, gdy nad Lublinem budził się świt.Po całym dniu spędzonym na kanapie czuję się znacznie lepiej. Co jest bardzo dobrą wiadomością.
Kila zdjęć z dnia dzisiejszego


 Mój lunch

Deszcz padał co jakiś czas prawie cały dzień...Dodatkowo dostaliśmy dziś zaproszenie na wesela kuzyna Marcina. i muszę przyznać, że nie jestem tym zachwycona.
Ślub i wesele są 30 czerwca i to jest data naszej rocznicy ślubu. Wolałabym szczerze mówiąc spędzić ten dzień tylko z Marcinem a nie na imprezie na której trzeba się pokazać.
No i jeszcze muszę się przyznać szczerze, że nie cierpię takim imprez....... czyli znasz kilka osób a ja pana młodego widziałam ostatnio 5 lat temu......
Dodatkowo wesele jest ok 40 km za Lublinem więc powrót do domu nie będzie taki łatwy - chociaż pewnie będę pełnić rolę  kierowcy......
Trudno.... rocznicę ślubu spędzimy w innym terminie.....  Takie życie.

sobota, 26 maja 2012

Saturday

No i jestem chora: boli mnie gardło, mam temperaturę i od czasu do czasu wybucham salwą kaszlu. Beznadzieja... zwłaszcza że nie ma Marcina i nie mogę zwyczajnie chorować no bo zakupy same się nie zrobią...chociaż dziś była bliska zrobienia zakupów przez Internet....  Zwlokłam się jednak z łóżka i poszłam do sklepu.
Chorowanie jest kiepskie ale samotne chorowanie jeszcze gorsze......  Takie życie.... nie ma wyjścia jak mój mąż często wyjeżdża.
Cały dzień spędziłam na kanapie nadrabiając zaległości w prasie, jedząc owoce (na nic innego nie miałam  ochoty).

W TV nie ma nic ciekawego, dlatego wypożyczyłam sobie firm w VoD w UPC - Saga zmierzch - Przed świtem.... Do tego owocowa przegryska.

Mam nadzieję, że jutro będę się lepiej czuć.... oby.

Draco ułożył się do drzemki, więc wieczór będzie bardzo spokojny.