wtorek, 13 czerwca 2017

My TOP 10 YouTube Chanel

Dziś pokaże Wam moje TOP 10 kanałów na YouTube, które regularnie odwiedzam i które z największą przyjemnością oglądam. Jak sami zobaczycie są tam naprawdę różne kanały z naprawdę różnych zakamarków YT.


1. Robeson Design
Kanał pochodzącej z Kalifornii  projektantki wnętrz Rebecci Robeson. Na tym kanale możecie zobaczyć zarówno filmiki o dekoracji i urządzanie wnętrz jak i filmy o dekoracjach świątecznych. Sama Rebecca mówi o sonie "Mrs. Santa". Obejrzałam wszystkie jej świąteczne poradniki i jestem zauroczona. Zdecydowanie wie o robi a ja od jakich 3 lat każdego grudnia czekam na to co też przedstawi Rebecca.Uwielbiam jej wyczucie stylu i jej piękny dom.


2. Topowe teorie Spiskowe
Tak lubię takie klimaty..... kosmici, tajemnicze organizacje.... kanał nie dla każdego ale zdecydowanie dla mnie.


3. Christine Kobzeff
Amerykanka mieszkająca na Hawajach. Obecnie w trakcie przeprowadzki do Arizony. Weganka, miłośniczka minimalizmu, prowadząca z mężem własną firmę produkującą biżuterię. Na kanale pokazuje jej codzienne życie, podróże i oczywiście przepisy wegańskie. Cudowna kobieta, która doskonale rodzi sobie w życiu pomimo wielu problemów w młodości.


4. Krzysztof Gonciarz
Znany i lubiany kanał. Kanał pokazuje jego codzienne życie w Japonii podróże Ja rozpoczęłam z nim przygodę od obejrzenia filmiki poświęconego Lasowi Samobójców i zostałam. Uwielbiam Japonię i wielką przyjemnością oglądam jego vlog. Porywa specyficznym poczuciem humoru  i pięknymi - profesjonalnymi ujęciami. Zresztą kanał Krzysia to dobrze funkcjonująca firma. Do montowania vlogów zatrudnia montażystów. Krzysztof to bardzo aktywna osoba, prowadząca firmę w Polsce, Japonii a do tego obecnie przygotowuje się do NYM. Trzymam kciuki.


5. Laura Ogrodowczyk
Codzienne życie rodziny Ogrodowczyk. Fajny i ciepły kanał. Możemy zobaczyć jak wygląd codzienne życie Laury, Marzenki i ich rodziców. Poznajemy Pawła oraz bliskich tej rodziny. Niestety od jakiego czasu nie widzimy Jacka i Dominik, którzy założyli własny kulinarny kanał. Obecnie Marzenka z Pawłem przygotowują się do ślubu a Laura pisze pracę magisterską. 6.  Julia Graf
      Julia Graf Vlog
To dwa kanały tej samej Kanadyjki obecnie mieszkającej w Szwajcarii. Na jednym kanale możemy zobaczyć jej codzienne życie i jej drogę fitness. Drugi kanał poświęcony jest makijażowi i kosmetykom. Cudowne pomysły na makijaż zarówno codzienny jak i taki na specjalne okazje.7. Pretty Neat Living
Mieszkająca pod Chicago specjalizująca się  w domowej organizacji, matka małej dziewczynki i pieska, żona. Miłośniczka Disneya,pokazująca jak dbająca o swój dom i rodzinę.


8. The Gray Boxwood
Cudowny gość zajmujący się gotowaniem, pieczeniem, organizacją domu i jego otoczenia. Kocham jego i jego filmy zwłaszcza te, które są publikowane w okolicach Bożego Narodzenia.


9.  JamesMumSaid
Polka mieszkająca w Anglii. Prowadzi dwa kanały: nieesia25 oraz JamesMumSaid. Mama dwóch chłopców. Oglądam jej filmy ponieważ jej młodszy synek jest o miesiąc starszy od Wojtka i czasami mam ochotę posłuchać jakie są poglądy innej mamy.


10. JuliainJapan
Jak sama o sobie mówi pół Polska pół Japonka (oczywiście z wyboru). Biegle znająca japoński, miłośniczka tatuaży a do tego mająca własną kapelę. Lubię jej filmy z Japonii, z których można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Porusza na swoim kanale trudne tematy takie jak: rola kobiety w japońskim społeczeństwie czy społeczność LGBT czy tatuaże w japońskim społeczeństwie.


Oczywiście zaglądam też na inne kanały ale na to najczęściej.

Do wyżej wymienionej dziesiątki dodam jeszcze poniższą dzisiątkę:
- Dulce Candy
- Dulce CandyTV
- FleurDeVlog
- Fleur DeForce
- Megan Leigh
- LaVitaDiMeg
- ELFIK TV
- nissiax83
- Live Your Style
- Inne medium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz